2828 Sayılı Yasayla İlgili Haber

TV Net Televizyon Kanalında 2828 Sayılı Yasayla ilgili Torba Yasadaki gündem maddelerini, Koruma kararları reşit olmadan koruma kararları kaldırılan kardeşlerimizin sorunlarını ve daha birçok konuları gündeme getirdik.Bu arada çok şükür uzun süredir çözüm önerisi sunduğumuz bugün ise mücadelemizin meyvelerini toplama aşamasına geldiğimiz için kardeşlerimiz adına emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Özellikle Aile Bakanlığına ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına teşekkür ederiz.

Ankarayurtayder

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Avatar murat dedi ki:

  sayın çok değerli başkanım çok güzel bir konu ele almışsınız yurt öğrencileri hangi bölümden mezun olmuşsa o bölüme göre atanmalı ne kadar çok okumuşsa daha iyi mesleklere verilmelidir ben şahsım düz memurum ama özel harekatçı olmak beni okutup büyüten devlet babama borcumu ödemek istiyorum devletime bin can feda etsem azdır allah herkesten razı olsun

 2. Avatar ahmet dedi ki:

  birde çıkan yasanın takipçisi olsaydınız iyiydi faydalı bir işi takipsizlikle çöpe atmayın kurumların keyfiyatına bırakmayın lütfen.

 3. Avatar ahmet ak dedi ki:

  okuduğumuz bölüm ile ilgili üst kadro almamız ile ilgili süreç tıkandı mı ne oldu?

 4. Avatar efsun dedi ki:

  2828 sayılı kanunun kim ya da kimler için çıkarıldığını anlamak mümkün değil. Görevde yükselme için talepte bulundum ve 5 ay sonra gelen cevap “teknik bir ortaöğretim/lise okumadığınız için bu yasadan yararlanamazsınız” oldu. Ben ise AÖF işletme mezunuyım, bu durumda tekrar teknik lise de okuyamam çünkü yasa çıktığı tarihteki mezuniyetiniz baz alınarak yasalaştı.

 5. Avatar Yasemin dedi ki:

  Bu yasa teknik liselere özel hazırlanmış gibi görünüyor.Aile bakanlığındakiler bile teknik oksaydin olurdu diyor bu nasil saçmalık?

 6. Avatar ipek dedi ki:

  bütün kurumlar aynı hakkımızı yiyorlar nasıl bir yasa bu kurumların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dersen zaten kurumlar yurt çocuklarını sevmiyor bir yerlere gelmesini istemiyor hani adalet hani devlet sahip çıksın şu yetimlere başka zaman devletin çocukları oluyoruz şimdi tam zamanı devlet sahip çıksın

 7. Avatar çağlar dedi ki:

  unvan değişikliği sınavından düz lise mezunları yararlanabilirmi ? düz lise mezunuyum spor bakanlığında hizmetli kadrosunda çalışıyorum dilekçemi verdim bir değişiklik yok.

Yorum Yaz