Önemli Duyuru!

Sevgili Kardeşlerimiz;
Dernek Başkanımız Sayın Bekir ARSLAN beyefendinin, cenazesi dolayısıyla haftasonu İl dışında olmasını fırsat bilen (FİTNECİ, FIRSATÇI VE HASETCİ ) Kendini bilmez ve Emek hırsızı olan bir takım kişi yada kişilerce. Resmî kurumlarla iletişime geçerek. Dernek Başkanımızın Görevinden istifa ettigine dair bir takım asılsız haberler yaymaktadırlar.
Değerli kardeşlerimiz Başkanımız Sayın Bekir ARSLAN dün olduğu gibi, Bugün de ve Yarın da siz kardeşlerimiz için var gücüyle, Gecesini gündüzüne katarak mücadele vermeye devam etmektedir.
Bu tür Asparagas haberlere asla itibar etmemeniz konusunda sizleri bilgilendirir, Bu ve Buna benzer asılsız haberler sizlere iletildiginde anında mesaj bölümünden bizlere haberdar etmenizi rica ederiz.
Son olarak Gerek Dernegimiz, Gerek Dernek Başkanımız yada yönetim kurulumuz hakkında ortaya atılan Asılsız ve Belgesiz dedikodu ve iftiralar hakkında, Hukuk muşavirlerimiz tarafindan anında gerekli yasal işlemler başlatılıp, Savcılığa suç duyurusunda bulunarak gerekli cezası işlemlerin uygulanması için resmi başvurular yapılacaktır.
Ankara YurtAyder Yönetim Kurulu

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz